Клієнт звинуватив "Нову пошту" в розкраданні дорогої посилки: що кажуть в компанії

Клієнт звинуватив "Нову пошту" в розкраданні дорогої посилки: що кажуть в компанії

У "Новій пошті" наголосили, що вони встановлюють обставини інциденту.

У м. Сновськ Чернігівської області стався скандал із "Новою поштою". Клієнт звинуватив компанію у розкраданні дорогої посилки.

Про це клієнт поштового оператора Сергій написав на сторінці "Нової пошти" у Facebook.

Клієнт звинуватив компанію в розкраданні

За словами чоловіка, він відправив покупцю новий комп'ютер: системний блок та монітор. Проте у м. Сновськ отримувач виявив те, що частина запчастин із системного блоку просто зникла. 

Водночас працівник "Нової пошти" заявив, що він не прийме скаргу, оскільки її може написати тільки відправник. Лише після суперечки потерпілий зміг подати скаргу про розкрадання його посилки. 

"Чому Нова Пошта зі Сновська в Козелець тягала комп'ютер через Київ, а потім - Бровари, якщо це поряд, не зрозуміло, мабуть заплутували сліди крадіжки", - написав Сергій. 

Чоловік зазначив, що через крадіжку він звернеться до суду. Також клієнт "Нової пошти" закликав компанію провести бесіди із своїми працівниками, оскільки вони нібито грубіянять відвідувачам.  

"Нова пошта" прокоментувала скандал

"Нова пошта" вже прокоментувала скандал. Там зазначили, що вони встановлюють обставини події та додали, що їхні співробітники нікого не хотіли образити та що у них такі правила повернення вантажу. 

"Маємо інформацію, що колеги з відділу компенсацій з вами зв'язались і очікують від вас ІПН. Якщо бажаєте відправити документ нам, а ми передамо колегам для пришвидшення розгляду вашого питання", - йдеться у коментарі "Нової пошти" до допису обуреного клієнта. 

У "Новій пошті" також наголосили, що в компанії проводять внутрішнє розслідування інциденту. 

"Нам дуже прикро, що була порушена цілістність вантажу та наш клієнт мав неприємний досвід у користуванні послугами компанії. Для нас це не припустимо, тому наразі проводиться внутрішнє розслідування, щоб з’ясувати всі деталі інциденту. Ми вже зв’язалися з клієнтом і відправили йому компенсацію. Крім того, зі співробітником, що не хотів приймати претензію клієнта, ми проведемо додаткову роз’яснювальну роботу, щоб унеможливити такі ситуації в майбутньому. Нагадуємо, що клієнт Нової пошти може подати заяву на компенсацію в разі пошкодження посилки у відділенні або через усі наші канали комунікацій: соцмережі, контакт-центр, кур'єра тощо. Для цього потрібно вказати номер банківської карти для нарахування компенсації, надати копію ідентифікаційного коду та при потребі фото пошкодженого відправлення. Якщо вказана реальна оціночна вартість, то компенсацію можна отримати протягом години", - повідомили в "Новій пошті". 

Источник: tsn.ua