Журналісти розкритикували нову гру для PlayStation 5

Нова гра від компанії Square Enix – Forspoken – отримала на сайті-агрегаторі Metacritic оцінку 69 балів зі 100. Таким чином багатообіцяючий проект для PlayStation 5 та ПК не зміг досягти заповітної зеленої зони на Metacritic, в яку зазвичай потрапляють схвалені критиками гри.

Зазначену оцінку Forspoken отримала на основі 58 рецензій. З них позитивними є лише 22 статті, ще 2 – негативні. Переважна більшість відгуків (34 матеріалу) є змішаними.

Наприклад, видання IGN поставило новій грі оцінку 6 із 10, GamesRadar – 2,5 із 5, GameSpot – 5 із 10. Найвищу оцінку (9,5 із 10) грі поставив сайт Gaming Nexus. У свою чергу найнижчий бал (2 із 5) Forspoken отримала від Dexerto.

Здебільшого журналісти хвалять Forspoken за чудову графіку та динамічні битви. Критиці ж зазнали порожній ігровий світ і сюжет, який стає цікавим лише ближче до фіналу.

Forspoken – це екшн-RPG про дівчину Фрей, яка одного разу потрапляє з Нью-Йорка до магічного світу Атія. В Атії Фрей отримує магічні здібності, за допомогою яких прокладає собі шлях додому, а також повалює місцевого тирана Танта.

Реліз Forspoken відбудеться 24 січня на PlayStation 5 та ПК.

Источник: portaltele.com.ua