Журналісти показали росіян, які керували звірствами у Бучі

Журналісти показали росіян, які керували звірствами у Бучі

Журналісти виявили російських командирів, які керували звірствами у Бучі на Київщині.

Про це повідомили "Слідство.Інфо".

Йдеться про командирів 64-ї мотострілецької бригади з Хабаровська. Цей підрозділ "відзначився" звірствами у Бучі, де були закатовані сотні цивільних мешканців.

Частина бригади після втечі з Бучі перемістилася на Харківщину, де була частково знищена силами ЗСУ. Інша частина повернулася до Хабаровська, аби взяьти участь у параді до 9 травня.

Журналісти повідомляють про майора, 41-річного Олександра Потапова.

Ще один командир російських окупантів - 35-річний капітан Ілля Крячик, проживає з родиною у Хабаровську.

На сторінці у "ВКонтакте" росіянин вказує, що є прихильником комунізму. "З технічної точки зору вбити людину дуже легко. Складність полягає в тому, щоб зробити це найбільш ефективно", - пише.

Крячік командував підрозділом російських окупантів в Бучі. Сестра росіянина захоплюється бойовиками-кадирівцями, уподобує російські пропагандистські відео про "спецоперацію", публікує картинки терористів Гіві і Мотороли.

Ще один виявлений журналістами - капітан Олексій Абрамов, 45 років. У мережі публікує відеозаписи голови Російської православної церкви Кирила Гундяєва.

"Після того, як докази звірств у Бучі облетіли весь світ, Путін нагородив цю бригаду за "героїзм" і присвоїв їй звання гвардійської", - сказано у сюжеті.

Источник: gazeta.ua