Жили де попало: MamaRika розповіла, з якими складнощами її родина зіштовхнулася в Європі

Жили де попало: MamaRika розповіла, з якими складнощами її родина зіштовхнулася в Європі

MamaRika разом із чоловіком Сергієм Середою та однорічним сином Давидом близько двох місяців жила в Європі. Повернувшись в Україну, співачка розповіла про складнощі, з якими її сім'я зіштовхнулася за кордоном. І, як виявилося, зараження коронавірусом – лише невелика частина проблем, які довелося їм пережити.

Співачка та комік вирушили до Польщі та інших європейських країн, щоб зібрати кошти на підтримку України. "Ми щасливі, бо мали змогу бути корисними та поволонтерити в рамках своїх можливостей - відпрацювали низку благодійних концертів, провели низку зустрічей з біженцями, радували людей українською музикою, словом", - поділилася MamaRika в Instagram.

Співачка розповіла, що у проміжках між концертами вона встигла написати кілька пісень, які незабаром представить слухачам. "Рідна пісня звучатиме з моїх вуст, де б я не була, завжди!", - зазначила українська виконавиця.

Під час поїздки сім'ї співачки довелося пережити чимало труднощів, у тому числі тривалу дорогу. MamaRika з чоловіком, маленькою дитиною та повним багажником речей проїхали понад 12 тисяч кілометрів.

"Мамочки зрозуміють, яким важливим є прикорм в житті дитини такого віку, і як необхідно бути в затишку та мати всі умови для малечі. Цього всього у нас не було - ми жили де попало, як попало", - розповіла вона.

"Вишенькою на торті стала аварія, під час якої ми розбили нашу автівку. А наостанок ще й всією родиною злягли з ковідом, через який довелося скасувати низку концертів", - додала співачка.

Побувавши в кількох країнах та багатьох містах, MamaRika та Сергій Середа ще раз переконалися, що ніде не буде краще, аніж вдома.

"Туга за Україною весь цей час просто з’їдала, і ми буквально рахували дні до повернення. При величезній повазі та вдячності до європейського народу, який дуже нас підтримує, та у нас все найкраще: і трава зеленіша, і сонце світить яскравіше, медицина, сервіс, і т.д. Бо серця наші тут, бо земля рідна дає сил, бо повертатися додому - це найбільше щастя", - зазначила українська співачка.

Источник: apostrophe.ua