Хлопчики дуже старалися: Тарас Тополя показав, як сини підтримали його на фронті милим подарунком

Хлопчики дуже старалися: Тарас Тополя показав, як сини підтримали його на фронті милим подарунком

Під час повномасштабної війни фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя служить парамедиком на передовій. У цей час його дружина, співачка ALYOSHA, перебуває у США разом із трьома дітьми: синами Романом та Марком та донькою Марією. Днями хлопці передали татові на фронт милий подарунок власного виготовлення.

Артист розповів в Instagram, що кілька тижнів тому запропонував синам зробити щось своїми руками, щоб його підтримати. 9-річний Роман та 6-річний Марк зробили з дерева дві рамочки для фотографій з українською символікою.

"Хлопчики дуже старалися: спочатку кожен намалював свій орнамент на папері, потім переніс його на відшліфовану наждачкою рамку. Потім затоновували і нанесли на дерево "стейн", аби захистити його від вологи. Тоді вибирали як позначити їх українською символікою (так появився надпис і синьо-жовте фарбування)", - поділилася мама Тараса.

"Це була перша спроба Романа і Марка працювати з випалювачем по дереву. З’ясувалося, що то не легко: і наводити лінії, і робити їх різної товщини, зокрема ще й тому, що трохи "припікало" пальчики. Однак вони це зробили! Причому Рома охоче допомагав Маркові", - додала Леся Тополя.

518f1434d9c5c339162fa1f71558f24a1.jpg (200 KB)

Лідер гурту "Антитіла" показав фотографії рамочок та їхніх маленьких авторів, та запропонував підписникам невеликий аукціон.

"Тепер ці два ексклюзивні сувеніри можна придбати у моїх синів. Як доставити - придумаємо. Частина виручених коштів піде на підтримку нашого батальйону, а саме на прилади нічного бачення, частина на нові матеріали для поробок, частина - дітям на цукерки. Стартова ціна - 3$ за рамку. Пропонуйте вашу ціну у коментарях", - написав музикант.

У коментарях запропонували музикантові залишити ці фоторамки собі, оскільки вони безцінні. А донати на допомогу армії українці й так зроблять.

6577f7995e0f10f53273359fee3f6fc7c.jpg (158 KB)

Источник: apostrophe.ua