Facebook буде видаляти контент, що розкриває ім'я автора скарги на Трампа по Україні

Facebook буде видаляти контент, що розкриває ім'я автора скарги на Трампа по Україні

Facebook Inc. має намір видаляти будь-який контент, який претендує на утримання імені анонімного інформатора, який ініціював розслідування в рамках процедури імпічменту президента США Дональда Трампа. Про це пише Reuters з посиланням на заяву компанії, передає УНН.

"Будь-яка згадка імені потенційного інформатора порушує нашу координуючу політику щодо нанесення шкоди, яка забороняє контент про "свідчення про свідків, інформаторів або активістів". Ми видаляємо всі згадки імені потенційного інформатора і будемо переглядати це рішення, якщо його ім'я буде широко опубліковано в засобах масової інформації або використано громадськими діячами в ході дебатів", - йдеться в заяві компанії.

Нагадаємо, восени в американських ЗМІ з посиланням на анонімного інформатора з'явилася інформація про те, що Трамп міг порушити правила нацбезпеки під час розмови з Президентом України Володимиром Зеленським, спробувавши тиснути на українську владу щодо розслідування справи сина свого конкурента на виборах 2020 року Джо Байдена. 25 вересня Білий дім оприлюднив розшифровку розмови Трампа і Зеленського.

Источник: unn.com.ua