Два провайдери з Одеси відключили канали «1+1 медіа»

Два провайдери з Одеси відключили канали «1+1 медіа»

Провайдери з Одеси «Сана+» та «Чорне море» припинили трансляцію частини каналів групи «1+1» через завелике роялті.

Цю інформацію «Детектору медіа» повідомив технічний директор і власник одеського провайдера «Сана+» Володимир Крупський.

З 26 липня його компанія не транслює «2+2», ТЕТ та «Плюсплюс». «1+1» та «Уніан ТБ», які транслюють марафон і надалі присутні в пакетах компаній.

За його словами, окрім «Сана+» канали групи «1+1» також відключили провайдери «Чорне море» (юридичні особи «ТРК Реноме», «Центр ТВ», «Ідеал»).

«"1+1" хотіла забагато грошей і не погоджувалась на жодні інші умови, – розказав Володимир, – Після початку війни у нас немає грошей платити роялті за договором. Наприклад, "Інтер" з нас грошей не бере, "Україна" робила знижку і ми платити 5% від ціни у договорі, StarLightMedia дали нам знижку 25% від ціни у договорі. "1+1" хотів три місяці виплату за повною ціною, далі на два місяці знижку 25%, а далі знову повно ціна. Тому ми розірвали угоду через форс-мажором, яким є війна».

Також він додав, що група «1+1» дала письмовий лист-дозвіл на трансляцію «1+1» та «Уніан ТБ».

У преслужбі «1+1 медіа» «Детектору медіа» заявили, що «від початку повномасштабного вторгнення "1+1 медіа" надає провайдерам безкомпромісні знижки на своє дистрибуційне портфоліо».

«Так, в перші місяці війни оператори транслювали телеканали зі 100% знижкою. З поступовим відновленням ділової активності ми поступово почали відновлювати часткову оплату за права (роялті), проте вона залишається в рази меншою, ніж до війни, і відповідає ринковим реаліям. Крім того, ми створили особливі умови для операторів, які знаходяться в зоні бойових дій або у приграничних з ними територіях», – повідомили у преслужбі «1+1 медіа».

У медіагрупі заявили, що відключив їх канали тільки один провайдер «Сана+», який, за словами медіагрупи, фактично має 2 ТМ («Чорне море» та ОМС). За словами медіагрупи, можна «говорити про відключення у одного провайдера, що працює під двома торговими марками».

«Провайдер (ТМ “Чорне море” та ОМС) дійсно припинив з власної ініціативи трансляцію телеканалів групи 1+1 media, окрім телеканалів 1+1 та УНІАН ТБ, які нині транслюють телемарафон “Єдині новини”. У квітні та травні з провайдером був діалог і навіть була погоджена подальша співпраця на пільгових умовах, але в останній момент провайдер відмовився підписувати додаткову угоду і не прийняв запропоновані умови на відміну від решти провайдерів, які надають послуги в м. Одеса. У червні були спроби знайти спільну мову з провайдером, щоб все ж таки погодити запропоновані комерційні умови, але у відповідь отримали лист про припинення угоди. Зі свого боку, ми прийняли таку позицію провайдера та з метою забезпечення інформаційної безпеки надіслали у відповідь дозвільний лист на вільну ретрансляцію каналів “1+1” та "УНІАН ТБ" до кінця року. У той же час, контент групи 1+1 media доступний в більшості інших локальних провайдерів, яким ми особливо дякуємо за співпрацю та розуміння. Разом ми поступово відновлюємо ринок ТБ і впевнені, що після перемоги над рф повернемо галузь до повноцінного функціонування та розквіту. Для цього ми наповнюємо телеканали групи преміальним контентом високої якості і створюємо нові продукти, навіть в умовах війни», – заявила медіагрупа.

За інформацією «1+1 медіа», наразі їхні канали транслюють такі провайдери: платформа онлайн телебачення Київстар ТБ та інші ОТТ-провайдери, Тріолан, BRIZ, Infomir, Soho, Tenet, APC, ЛИС, НОРМА-ТВ.

Источник: detector.media