Cкло Tesla Model 3 захистило водія від важкого каменю

Cкло Tesla Model 3 захистило водія від важкого каменю

На Reddit з'явилося відео, що наочно демонструє міцність скла електрокарів Tesla.

На кадрах видно білу Model 3 і загадкового чоловіка, який чекає появи електромобіля на дорозі. Коли Tesla наблизилася, він кинув важкий камінь прямо в лобове скло з боку водія. Як не дивно, воно залишилося ціле, чого не можна сказати про камінь: кинута брила, щільність якої, ймовірно, виявилася нижчою за щільність скла, розкололася на частини.

Пізніше стало відомо, що удар залишив на склі Model 3 лише невеликі тріщини, завдяки чому водій залишився неушкодженим. Інших подробиць про інцидент немає, крім того, що він стався в Портленді, штат Орегон. Судячи з кадрів, чоловік, який напав на «Теслу», перебував у нетверезому стані.

Водієві пощастило відбутися легким переляком, проте павутиння тріщин закрила огляд, і йому довелося зупинитися. На цьому відео закінчується: чи вдалося учасникам пригоди поспілкуватися і якою була розв'язка, невідомо.

У жовтні виробник іграшок Mattel Creations вирішив поіронізувати над конфузом, який стався на прем'єрі Tesla Cybertruck. Він випустив конструктор із заздалегідь «розбитим» склом – посиланням на невдалу презентацію, під час якої вікно розбилося після удару сталевою кулею.

Источник: automotoclub.info