Центр протидії дезінформації при РНБО оприлюднив добірку нових фейків та маніпуляцій від росії

Центр протидії дезінформації при РНБО оприлюднив добірку нових фейків та маніпуляцій від росії

Центр протидії дезінформації при РНБО України зібрав ворожі фейки, маніпуляції та дезінформаційні вкиди, що окупанти згенерували станом за 23 червня.

Деталі

Список фейків, маніпуляцій та дезінформації:

1. Глава МЗС рф сергій лавров заявив: “зусилля Туреччини та ООН щодо вирішення проблеми з українським зерном давно б увінчалися успіхом, але цьому перешкоджає позиція Києва, а спроби організувати міжнародну коаліцію ... спрямовані на втручання у ситуацію в Чорноморському регіоні”. Це — пропаганда!

2. Пропагандистські ЗМІ рф повідомили, що “українські військові масово здаються в полон російським військовослужбовцям по всій лінії фронту, особливо під Лисичанськом та Сєвєродонецьком. Йдеться про військовослужбовців ЗСУ та представників праворадикальних сил”. Це — фейк!

3. Російські ЗМІ повідомили, що білорусь та рф створили спільну слідчо-оперативну групу для розслідування геноциду в роки Другої світової війни ... ця робота “принципово орієнтована на неприпустимість відродження націоналістичної ідеології та „відбілення“ ідей нацизму”. Це — дезінформація!

Источник: unn.com.ua