Біженцям з України в Польщі пропонують отримати безплатну IT-освіту

Фундація Digital University розпочала набір на програму Work in Tech Ukraine, мета якої - забезпечити біженців з України ключовими ІТ-навичками та знаннями.

Українці, які пройдуть відбір на Work in Tech Ukraine, отримають безкоштовний доступ до одного з двох курсів Google Professional Certificates: "Цифровий маркетинг та електронна комерція" (Digital Marketing&E-Commerce) або "ІТ-підтримка" (IT Support). Кожен з них складається з 5 модулів і дозволяє отримати кваліфікацію, необхідну для початку кар'єри в ІТ. Окрім спеціалізованих курсів, учасники програми візьмуть участь у заняттях Lumina Spark, які допоможуть їм більше дізнатися про свій потенціал та можливості розвитку, а також у майстер-класах з HR-консультантами, де вони дізнаються, на що звертати увагу в резюме та як підготуватися до співбесіди з роботодавцем.

Заявки на участь у програмі Work in Tech Ukraine можуть подавати повнолітні громадяни України, які проживають у Польщі та є безробітними (або їхня робота перебуває під загрозою через війну). Пріоритет надаватиметься жінкам, але чоловіки також можуть брати участь у програмі.

Щоб подати заявку, треба заповнити анкету на сайті Фонду.

Заявки приймаються до 31 грудня 2022 року.

Источник: uamedia.eu