Аферисти не сплять: Жителі Хмельниччини знову віддали шахраям чималі кошти

Аферисти не сплять: Жителі Хмельниччини знову віддали шахраям чималі кошти

Майже 70 тис. грн втратили довірливі подоляни, потрапивши на вудку шахраїв

Упродовж попередньої доби до територіальних підрозділів поліції Хмельницької області звернулося четверо громадян, які стали жертвами шахраїв. Більша частина скоєних шахрайств стосувалась дистанційної купівлі товарів.

Про це інформує СК ГУНП.

Так, 7 січня 22-річний хмельничанин зацікавився оголошенням про продаж за вигідною ціною талонів на пальне. Потерпілий домовився з продавцями про купівлю і за кілька днів отримав талони на одному із поштових відділень. За них перерахував 12,8 тис. грн. Та коли потерпілий спробував ними скористатися, талони виявились недійсними.

В Ізяславі чоловік став жертвою шахрайства, пов’язаного із продажем дров. В оголошенні, розміщеному в соціальній мережі, шахраї пропонували придбати дрова за привабливою ціною, ще й з доставкою. Проте, лише за умови повної передоплати. Та коли потерпілий перерахував шахраям 8400 грн, зв’язок з ними перервався.

Ще однією жертвою купівлі товарів у соцмережах став 32-річний житель Деражні – чоловік хотів придбати автомобіль "ГАЗ 3309". Потерпілий перерахував 22 тис. грн, після чого зв’язок з продавцями перервався.

Ще одне шахрайство, що трапилося напередодні, пов’язане з діяльністю псевдобанкірів. До 30-річної жительки м. Волочиськ зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником банку. Під приводом розблокування рахунку шахрай випитав реквізити банківської картки та код доступу до неї, після чого зняв з рахунку потерпілої 24 тис. грн.

За усіма перерахованими фактами працівники поліції проводять перевірки.

Источник: khm.depo.ua