“Пенсія” через хворобу, переворот чи фізичне усунення. Фейгін про варіанти для Путіна

“Пенсія” через хворобу, переворот чи фізичне усунення. Фейгін про варіанти для Путіна

Глава військової розвідки України Кирило Буданов  заявив, що президент Росії Володимир Путін серйозно хворий на рак і в РФ вже відбувається переворот з метою повалення Путіна.

Про це Буданов заявив в інтерв’ю Sky News.  Такий варіант подій в спецефірі NTA прокоментував відомий громадський і політичний діяч Марк Фейгін.

Передусім він наголосив на тому, що хто би не став наступником Путіна – це буде виходець із ФСБ, адже це системний принцип російської влади – ще від Єльцина, який обирав свого приємника з трьох КГБістів – Степашин, Примаков і Путін.

“Щодо заколоту… То він може бути доволі двоякий. Багато хто – і мені здається, що на цілком реальних підставах – говорить, що Путін хворий. Особливо британці це гарно вивчають. Якщо це так, то переворот можна звести до усунення Путіна як хворого 70-річного діда. Щодо фізичного усунення Путіна, щоб врешті домовитися із Заходом і припинити це все, то цей варіант може мати свої особливості і ризики.  Його реалізація може призвести до неконтрольованих змін”, – розглянув варіанти Фейгін.

На його погляд, заколотники, якщо такі є, радше за все, виберуть м’якший сценарій: домовитися із Заходом і переконати Путіна піти геть, озвучивши “пропозицію, від якої не можна відмовитися”.

“Мені такий варіант видається більш реальним”, – сказав Марк Фейгін.

Хворий Путін: що сказав Буданов в інтерв’ю Sky News

Глава української розвідки заявив, що війна з Росією до середини серпня досягне переломного моменту та завершиться до кінця року. Понад те, за його даними, в РФ уже відбувається переворот, щоб повалити  Путіна. Сам же Путін хворий на рак та має ще кілька важких недуг. За словами Буданова, Путін перебуває у поганому психоемоційному і фізіологічному стані.

У виданні наголосили, що Кирило Буданов правильно передбачив, коли відбудеться російське вторгнення, коли інші в уряді України були публічно налаштовані скептично.

Источник: nta.ua