Знаки Зодіаку серед жінок, які з віком стають тільки гарнішими

Сіренькі, нічим непримітні, зі скоромним поглядом. Вони з самого раннього дитинства відрізняються від ровесників, бачать в собі тільки недоліки, а тому ростуть з масою комплексів, які з роками лише культивують в собі. Настає момент. Коли ці комплекси просто починають душити жінку, її свободу, рух.

Схоже, ця сама межа і змушує розправити крила, стати іншою — привабливою, красивою, бути в центрі уваги. Але це не відбувається миттєво. Багато років йдуть на перетворення з бридкого каченяти в прекрасного лебедя.

У представників цих знаків схожі манери, риси обличчя, звички, поведінка. Незграбність фігури, опущені плечі, зігнута постава — все це йде поступово і може так змінити жінку, що стає її просто не впізнати.

Худоба до хворобливого вигляду. Надмірно високий зріст для її віку — ось що впадає в очі, коли бачиш дівчинку-Близнюка. Всі риси тонкі, навіть худі, загострені, волосся рідке, блякле. Здається, що таку зовнішність ця дівчинка пронесе через усе життя.

Але Близнюки розвиваються набагато швидше за своїх однолітків. Вони наділені рядом талантів — артистичні, з неповторною манерою спілкування. Все це дозволяє Близнюку бути в гущі подій. Не відчувати себе ізгоєм. Але мрія в них все одно залишається однією — як стати красивою! Тільки деякі з їх оточення розуміють, що душа у цих дівчаток самотня — вони можуть веселитися, бути заводієм в будь-якій справі, але наодинці з собою гаснуть.

З ранніх років Близнюки пізнає мистецтво підлаштовуватися під людей. Під обставини. Вона входить у будь-яку компанію, підтримує життя будь-якого колективу. Але її справжні думки приховані від усіх. Із-за боязні бути неправильно зрозумілою і щоб не стати об’єктом осуду, Близнюк все більше приховує свої справжні думки, не ділиться мріями, стає потайливою.

Зовнішність ж з роками змінюється — худа фігурка знаходить гладкі лінії, колись тьмяне волосся набуває здоровий блиск — Близнюки розквітає. Залишається лише звичка нікому не видавати свої справжні думки.

Зустрівши жінку-Діву в дорослому віці, ніколи неможливо припустити, що в дитинстві це була сіренька мишка з сумним поглядом незрозумілого кольору очей. Сіра мишка з сумним поглядом небесних чи карих очей. Невисока, навіть занадто маленька, на обличчі виділяється гострий носик, волосся зібране у хвіст — одним словом. Сіра мишка.

Діву відрізняє бажання жити за правилами — вона старанно навчається, виконує будь-які завдання і доручення. Дотримуючись правил сама Діва прагне підпорядкувати їм інших. Вона щиро переживає про несправедливість цього світу, вступає з ним у боротьбу і тим самим налаштовує проти себе багатьох.

Завжди прагне до пізнання нового, але не може втриматися, щоб не повчити інших. У всьому прагне жити за розкладом, тому не в захваті від будь-яких сюрпризів, навіть приємних. Діва має свій власний погляд на все, що незмінно дратує багатьох, а тому вона стає ізгоєм, її ігнорують, над нею насміхаються, адже найчастіше не люблять тих, хто розумніший, далекоглядніший та ще й з загостреним почуттям справедливості.

Роки перетворюють Діву якщо не в Снігову Королеву, то вже в крижану царівну. Риси обличчя набувають аристократичність, відтінок шкіри холоднуватий, рухи точні, чіткі. Вона завжди знає, чого хоче і дивиться на всіх, хто не відповідає її уявленням про світ, зверхньо — така неприступна леді, яка ховає своє серце за сімома печатками.

Источник: chasdiy.org