ЗМІ показали момент замаху на прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо (відео)

ЗМІ показали момент замаху на прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо (відео)

За даними журналістів, стрільцем виявився 71-річний словацький поет Юрай Чинтула з міста Левіце. У нього був дозвіл на носіння пістолета.

З'явилося відео замаху на словацького прем'єра Роберта Фіцо. За попередніми даними, політик важко поранений. Відео опублікувало словацьке видання Pravda.

За даними словацьких ЗМІ, кілька пострілів пролунали, коли Роберт Фіцо виходив із виїзного засідання уряду в місті Гандлова. Він дістав поранення в ділянці живота і руки, його на вертольоті перевезли в лікарню в місто Банська-Бистриця.

За кілька годин після замаху на Фіцо в його офіційному акаунті у Facebook з'явилося повідомлення про те, що поранення становлять загрозу життю, і що наступні кілька годин покажуть, чи виживе словацький прем'єр. Раніше словацька преса повідомляла, що поранення не є небезпечними.

Про те, що побоювання за життя прем'єра все ж таки є, йшлося і в пресрелізі уряду, який опублікувало Reuters.

Свідки події розповіли про кілька пострілів, коли Фіцо вийшов до людей після урядового засідання. Стрільцем же виявився 71-річний поет Юрай Чинтула з міста Левіце, у нього був дозвіл на носіння пістолета.

Замах на Роберта Фіцо засудили місцеві та закордонні політичні діячі. Зокрема, президент України Володимир Зеленський назвав напад на 59-річного політика жахливим і закликав докласти зусиль, щоб насильство не стало нормою в жодній країні.

Нагадаємо, що ЗМІ повідомили перші подробиці про підозрюваного в замаху на Фіцо. Відомо, що той, хто стріляв, колись сам пережив замах. Автор кількох поетичних збірок Юрай Чінтула 2016 року працював водієм у торговельному центрі в місті Левіце, де на нього напав чоловік, який перебував у зміненому стані свідомості.

Источник: focus.ua