Зірка "Квартал 95" Юрій Великий показав смішну пародію на російського міністра Шойгу

Зірка "Квартал 95" Юрій Великий показав смішну пародію на російського міністра Шойгу

Артист «Квартал 95» Юрій Великий зняв чергову пародію, змусивши багатьох у цей страшний час посміхнутися і навіть розсміятися.

Цього разу героєм висміювання став міністр оборони росії Сергій Кужугетович Шойгу і так звана «часткова» мобілізація в росії.

На відео актор «Квартал 95» у сивій перуці, сидячи в пафосному кріслі повідомляє, що «всіх чекає повна мобілізадниця» і в ході «престної конференції» відповідає на «заздалегідь узгоджені запитання».

При цьому журналісти постійно помиляються у вимові його по батькові, називаючи то Кучабредовичем, то Потєрьнєтовичем.

«Втрати з початку спецоперації ми незначні. Усього якихось 5937 осіб. І тішить те, що з кожним днем ​​ця цифра все менше і менше… Насамперед підуть служити ті, хто хоче і особливо ті, хто не дуже хоче, а решта за бажанням. А побажання у нас одне, щоби майже все. Тому спокійно, без паніки, приходьте у військкомати. Там нема нічого страшного. А ось там, куди вас потім відправлять нічого страшного єсть. Ну, нічого. Взагалі не розумію, чого боятися. Пішов собі, віддав життя за росію і живи собі спокійно, ніхто тебе в цьому пакеті вже не чіпатиме», - каже Сергій Наушилапшувешавіч.

У коментарях до пародії користувачі соцмереж називають її «новим шедевром», а образ міністра «Хуженєтовича» найправдивішим. Цікаво, що серед тих, хто оцінив Шойгу у виконанні Юрія Великого, є в тому числі й росіяни.

"Це щось! Втім, як завжди! І все прямо в крапку! Пишу із Сибіру... Слава героїчному Українському народові», «Оскар у студію! Це шедевр! Привіт із Ростова-на-Дону. Слава Україні! Героям слава!», «Для чого ми проводили повну дебілізацію населення?! - це круто !!! Ви чарівні як завжди! Дякую!», «Навіть із таким сарказмом, Юрію, ваш прообраз виглядає розумнішим, ніж є насправді. Слава Україні її героям», «Мені так погано у Росії. Дякую вам, що ви хоч настрій піднімаєте. Посміялася від душі», «За текст респект! За подачу матеріалу – народний артист», - пишуть у коментарях до відео.

Источник: politeka.net