Закрився український стартап Pix, який випускав рюкзаки з LED-екранами

Закрився український стартап Pix, який випускав рюкзаки з LED-екранами

14 травня співзасновниця та CEO Pix Маргарита Рімек оголосила, що стартап припиняє існування. Формально компанія закрилася ще у січні 2022 року, уточнила вона.

За словами Маргарити, 2020 рік і пандемія COVID-19 сильно підкосили проєкт. Протягом 2021-го команда Pix тестувала різні ідеї щодо його відновлення. «Згодом спільно з бордом директорів ми вирішили закрити проєкт, законсервувати його та передати нашому акселератору для перезапуску у майбутньому за більш спрятливих умов», — пише вона. 

Рімек наголосила, що всі застосунки і продукти Pix продовжуватимуть працювати. Втім, компанія так і не змогла відправити частину рюкзаків Pix Mini з останньої краудфандингової кампанії стартапу. 

Ще три роки тому Pix вважали одним із найперспективніших українських стартапів. За декілька краудфандингових кампаній команді вдалося зібрати понад $0,5 млн. В одному з інтерв'ю Рімек розповідала, що продажі компанії за 2019 рік становили понад $1 млн.

«За історію існування Pix ми відправили приблизно 15 тис. одиниць по всьому світу, мали клієнтів у 60+ країнах, інтегрували екрани у сумки food-кур'єрів та навіть зняли Pix у голлівудському фільмі», — резюмує Маргарита.

Источник: speka.media