За три роки українці понад 40 мільйонів разів скористались сервісом "Дія.Підпис"

За три роки українці понад 40 мільйонів разів скористались сервісом "Дія.Підпис"

За три роки українці понад 40 мільйонів разів скористалися сервісом "Дія.Підпис" для засвідчення документів, що мають юридичну силу, спрощуючи різноманітні процеси для громадян, бізнесу та державних органів.

Українці вже понад 40 мільйонів разів скористались сервісом "Дія.Підпис", щоб завірити документи. Про це пише УНН з посиланням на "Дію".

Деталі

В пресслужбі "Дії"додають, що три роки тому запустили революційний сервіс. Зараз "Дія.Підпис" масштабувався й спрощує життя у багатьох випадках. Зокрема сервісом можна скористатись коли:

  • Громадяни отримують сервіси в Дії, підписують петиції й інші документи онлайн, захищають монобанки для зборів, купують квитки на найзатребуваніші потяги;
  • Бізнес і держустанови  борються із шахраями та спекулянтами, зручно авторизують користувачів, цифровізують документообіг чи спрощують HR-процеси

Дедалі більше людей використовують сервіс — перетнули позначку в 40 мільйонів застосувань. Документи, засвідчені Дія.Підписом, мають таку ж юридичну силу, як і підписані рукою - кажуть в "Дії". 

Источник: unn.ua