За покращенням безпеки руху на дорогах можна слідкувати онлайн

Для цього на сервісі відкритих даних транспортної галузі з’явився новий спеціальний розділ, що містить найактуальнішу інформацію про покращення безпеки дорожнього руху у різних регіонах України.

smam.jpg (144 KB)

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

До заходів з поліпшення безпеки руху на дорогах відносяться:

  • будівництво сучасних та безпечних пішохідних переходів і кільцевих розв’язок;
  • встановлення автономного освітлення для покращення видимості у вечірні проміжки часу;
  •  облаштування острівців безпеки, світлофорів;
  • облаштування автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю «Зважування у русі»;
  • закупівля аварійно-рятувальних машин ДСНС для виїзду на місце ДТП, тощо.

1iaiaiva.jpg (66 KB)

За словами очільника міністерства, в Україні відновлюється рекордна кількість кілометрів автошляхів, тому важливо подбати про безпечний рух на дорогах. Для цього 5% всього Дорожнього фонду (у 2020 році – це 3,2 млрд грн) передбачені на фінансування Державної програми підвищення безпечності дорожнього руху, яка успішно виконується.

«Щоб кожен міг слідкувати за покращенням безпеки дорожнього руху у своєму регіоні, ми запустили окремий розділ на сервісі відкритих даних транспортної галузі. І будемо надалі працювати над максимальною прозорістю і відкриттям даних в галузі”, – зазначив Криклій.

2rviv.jpg (184 KB)

Розділ «Покращення безпеки дорожнього руху» містить інтерактивну мапу України, на якій позначені всі об’єкти інфраструктури, які забезпечують безпеку дорожнього руху, а також дані про виконавців та статус цих об’єктів.

На сервісі також розміщений розділ про габаритно-ваговий контроль (ГВК) на дорогах, який містить дані про кількість перевірених інспекторами Укртрансбезпеки автівок, складені акти про порушення, нараховану плату за проїзд. Новий розділ дає можливість відслідкувати динаміку перевірок у різних регіонах України, побачити кількість працівників залучених до роботи та виявлені порушення у регіонах.

Источник: poglyad.tv