З якими породами собак найменше проблем: які породи собак підходять для квартири

Коли люди вирішують завести собаку, їм часто непросто вибрати породу майбутнього вихованця. Зазвичай усім хочеться, щоб клопоту з твариною було якнайменше, а радості — якнайбільше. Також треба враховувати те, що навіть спокійному собаці господар повинен буде приділяти час і увагу.

При цьому умови життя у міській квартирі підходять аж ніяк не всім собакам, є ті, хто почуватиметься дуже некомфортно. І ще дуже важливо дивитися на те, як та чи інша порода піддається дресирування, який у неї темперамент.  

Вихованець і спосіб життя

Відомо, що перед тим, як завести собаку, лише 10% людей зіставляють особливість обраної породи та свій спосіб життя. Фахівці нагадують: захоплення, спосіб життя та звички власника вихованця - це те, від чого треба відштовхуватися при виборі породи.

Якщо людина розуміє, що не готова до тривалих прогулянок та спільних тренувань із собакою на свіжому повітрі, то їй не треба заводити басенджі чи хаски. Без регулярної активності тварині буде важко, її енергія виплескуватиметься у квартирі, у тому числі у вигляді зіпсованого взуття чи меблів.

Тому, хто живе спокійним життям, проводячи вечори вдома перед телевізором, породу треба вибирати відповідну, собаку, який таке проведення часу з радістю розділить.

Які породи маленьких собак підходять для квартири?

Ши-тцу - у квартирі почувається комфортно, ця порода створена для того, щоб стати компаньйоном.

Чихуахуа - і в квартирі, і на прогулянці собаки цієї породи бігатимуть за господарем, вони дуже віддані та люблять увагу.

Померанський шпіц - відрізняється розумом і чудово дресирується. Для цієї породи важливо спочатку позначити межі, шпиців при належному підході без проблем можна утримувати у міській квартирі.

Мопс має спокійний і врівноважений темперамент, добре почувається навіть у невеликій квартирі, готовий із задоволенням сидіти на колінах у господаря і ходити за ним по п'ятах. Також не відмовиться поспати в одному ліжку із власником.

Йоркширський тер'єр — якщо правильно навчити цього собаку, то з нього вийде чудовий сімейний вихованець, саме дресирування та виховання багато в чому визначають його характер.

Вест-хайленд-уайт-тер'єр - невеликий собака, добре уживається з кішками та іншими породами собак.

Цвергшнауцер - це сильні і розумні собаки, які легко адаптуються до життя в квартирі. Зазвичай вони лагідно ставляться до дітей, люблять різноманітну фізичну активність та сімейні ігри.

Бішон-фризе - на диво ласкавий собака, миролюбна по відношенню до інших тварин, вона відмінно порозуміється з дітьми.

Такса - агресія і боязкість їм не властиві, відрізняються врівноваженістю, з власником ці собаки будуть веселі та ласкаві, до незнайомців найчастіше байдужі.

Французький бульдог - оптимальний вибір для тих, хто вперше у житті вирішив завести собаку. Відрізняється рухливістю, любов'ю до ігор, комунікабельністю, веселим темпераментом, відмінно знаходить спільну мову з дітьми.

Источник: greenpost.ua