Як врятувати занадто гостру їжу: кухарі розкрили 4 хитрощі

Багато хто любить додавати пікантну нотку при приготуванні страв, оскільки це дуже смачна та оригінальна ідея. Однак не всім підходять занадто пекучі частування: якщо гостроти занадто багато, то їда починає викликати суттєвий дискомфорт.

Якщо ви помітили, що перестаралися із запровадженням гострих компонентів, ситуацію можна виправити.

ЯКІ ХИТРОЩІ У ЦЬОМУ ДОПОМОЖУТЬ

КИСЛИНКА

Легка кислинка зробить страву ще цікавішою та смачнішою, а також допоможе нейтралізувати активність пекучих спецій. Найкращим варіантом стане лимонний сік. Схожий ефект має і лайм. Деякі кухарі відзначають, що можна звернути увагу також на томатну пасту.

МЕД

Рідкий мед часто використовують кулінарами для приготування вишуканих страв. Часто його комбінують з пікантними компонентами, оскільки солодкий продукт не дозволяє гострим спеціям повністю розкритися.

Тому можна спробувати ввести трохи рідкого меду.

Також вважається, що схожий ефект має і цукор. Але вводити його варто частинами, оскільки високий ризик ввести занадто багато сипучого продукту.

МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ

Із завданням по нейтралізації гостроти впорається будь-який молочний продукт, тому можна вибирати той, що найбільш вдало виглядатиме в рамках вашої страви. Найчастіше кухарі віддають перевагу грецькому йогурту та молоку.

ОВОЧІ

Якщо консистенція страви дозволяє, то можна віддавати перевагу двом овочам – картоплі та моркві. Вони чудово нейтралізують пекучість. Пам’ятайте, що компоненти краще спочатку натерти.

Источник: pixelinform.com