Як легко можна почистити грецькі горіхи: дієві способи

Не дивлячись на те, що горіхи надзвичайно корисні – почистити їх досить непросто. Для того, щоб позбутись твердої шкірки, багато людей використовують різноманітні підручні засоби, але від таких спроб ядро пошкоджується, також, можна поранитись.

Тому редакція FoodOboz розповість про декілька зручних способів очищення волоських горіхів від шкірки.

Як легко та швидко почистити волоський горіхи

1. Можна скористатись спеціальним горіхоколом. Потрібно затиснути горіх у зубцях горіхокола та затиснути на ручку. Таким чином не пошкоджується ядро і виходить цілий ідеальний горіх.

2. Також, можна використати ніж. Просуньте лезо ножа в отвір між шкаралупами і трохи переверніть його. Горіх також залишається цілим.

3. Щоб зробити шкарлупу м'якою, можна замочити горіхи у киплячі воді на 30-40 хвилин. Потрібно дати їй охолонути, а потім лушпиння дуже легко розколюється за допомогою виделки.

4. Дуже вдалим рішенням буде помістити горіхи у мікрохвильовку або в духовку на 15-20 хвилин. Після охолодження горіхів шкарлупу буде дуже легко зняти.

5. Позбутись від тоненької шкірки на ядрах горіхів можна наступним способом: залити горіхи окропом і залишити на 15 хвилин. Залишки можна буде легко прибрати руками.

6. Також, ядра можна викласти на деко і покласти у розігріту до 200 градусів духовку. Потім горіхи достатньо просто потрусити і шкірка відпаде самостійно.

Источник: food.obozrevatel.com