Yahoo купує стартап співзасновників Instagram: вони збиралися його закрити

Yahoo купує стартап співзасновників Instagram: вони збиралися його закрити

Yahoo купує Artifact, стартап співзасновників Instagram. Нещодавно фаундери оголосили, що планують його закрити. Про це пише The Verge. Розповідаємо, що відомо. 

Що сталося

У січні співзасновників Instagram Кевін Систром і Майк Крігер повідомили, що після року роботи закривають свій новий стартап Artifact. Це персоналізований застосунок для читання новин та матеріалів. Аргументували рішення тим, що ринкові можливості недостатньо великі, щоб виправдати подальші інвестиції. Хоча повідомлялося, що застосунок працюватиме в режимі основних новин до кінця лютого, користувачі — зокрема, й редакція Vector, — й опісля помічали, що Artifact досі активний. 

Сьогодні ж стало відомо, що Yahoo купує Artifact. Умови та вартість угоди не розголошують, проте відомо, що Yahoo купує технології застосунку, а не його команду (пʼять фахівців). Майк Крігер і Кевін Сістром стануть «спеціальними радниками» Yahoo, але не приєднаються до компанії.

Систром розповів, що після повідомлення про закриття він мав близько 10 розмов з іншими компаніями: Yahoo був одним із них. За словами СЕО Yahoo News Кета Даунс Малдера, компанія вперше почала вивчати можливість придбання Artifact після того, як прочитала лист про закриття. 

Чому це цікаво

Співзасновники Instagram створили інструмент для рекомендацій новин читачам, але так і не змогли його масштабувати. Yahoo ж має сотні мільйонів читачів, але йому не завадив би технологічний прорив, щоб відірватися від інших новинних агрегаторів.

Источник: vctr.media