X, від Ілона Маска, ліквідує Circles

Дмитро Сизов
X, від Ілона Маска, ліквідує Circles

X планує закрити Circles, функцію, яка дозволяє ділитися публікаціями з обмеженою групою людей, а не з усіма вашими підписниками. У четвер компанія заявила в “PSA” , що Circles буде відключено до 31 жовтня.

«Після цієї дати ви не зможете створювати нові публікації, обмежені вашим колом, а також не зможете додавати людей до свого кола», — написав X у дописі у своєму довідковому центрі . «Однак ви зможете видалити людей зі свого кола», і компанія дала інструкції, як це зробити.

Twitter (а не X) офіційно запустив Circles (які він назвав «Circle») у серпні 2022 року ; Ілон Маск ще не був офіційним власником компанії. (Тоді він намагався вийти зі своєї угоди про купівлю .) Але в квітні деякі публікації, призначені для кіл, почали з’являтися на хронології платформи «Для вас» , що, очевидно, не ідеально, якщо ви хочете, щоб публікація лише бути побаченим обраною вами аудиторією Circle.

X не вказав причину, чому він вимикає функцію. Але останнім часом компанія посилено просуває свою функцію спільнот, схожих на групи Facebook — можливо, вона вважала кола та спільноти занадто схожими, щоб продовжувати їх використовувати.