Воювали на боці рф: в Україні засудили сімох зрадників

Воювали на боці рф: в Україні засудили сімох зрадників

В Україні засудили сімох бойовиків так званої "ДНР". Зрадники, які добровільно воювали проти своєї країни, отримали 15 років ув'язнення.

Деталі

СБУ з'ясувала, що після повномасштабного вторгнення рф семеро чоловіків приєдналися до так званого "4 окремого мотопіхотного батальйону 119 полку народної міліції ДНР". "Бойовикам" видали військове спорядження та зброю, а потім відправили до Білгородської області рф на тренування.

Зрадники у складі російських окупаційних військ воювали на Сумщині. Слідство встановило, що "бойовики" брали участь у бойових діях проти українських військових, працювали на облаштуванні бойових позицій ворога, чергували на блокпостах, здійснюючи перевірку осіб та транспортних засобів.

01001lzu-926a.webp (90 KB)

Зрадників взяли в полон під час визволення ЗСУ Сумської області. Проти затриманих порушено кримінальну справу за двома статтями КК України: ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) та ч. 2 ст. 260 (створення не передбачених законом збройних формувань чи участь у їхній діяльності).

Суд виніс зрадникам вирок, кожен із них проведе за ґратами 15 років.

Источник: meta.ua