Волонтери відправили бійцям на передову тепловізори, квадрокоптери та 2 тисячі турнікетів

Волонтери відправили бійцям на передову тепловізори, квадрокоптери та 2 тисячі турнікетів

Переяславка Мар’яна Волошин, яка активно допомагає нашим військовикам ще з 2014 року, і нині веде активну волонтерську діяльність. Допомогу в придбанні різних спецзасобів, яку жінка шукає для бійців ЗСУ, надсилали не тільки з усіх куточків України, а й з-­за кордону.

– Моя хороша знайома Оксана Колос відвідує церкву «Небесна країна», – розповідає волонтерка. – Нещодавно до нашого міста приїжджали віруючі зі Сполучених Штатів Америки, щоби поспілкуватися із вимушеними переселенцями, які втікали від війни. Їхньою місією було надати їм соціально-­психологічну підтримку, а також вивчити потреби, щоб за можливості передати й гуманітарну допомогу. Я також із ними поспілкувалася, говорили про потреби як вимушених переселенців, так і бійців ЗСУ на передовій. Ми надали їм список необхідного для наших хлопців: амуніція, турнікети, термостатики тощо. Сподіваюся, зможемо налагодити з ними постійну співпрацю.

А нещодавно пані Мар’яна повідомила у фейсбуці про вкрай необхідну партію медичного спецзасобу – аж 9 ящиків турнікетів (сучасний джут з додатковою фурнітурою, призначений для зупинки кровотечі, його конструкція дозволяє скористатися однією рукою).

– У мене є знайомий, досить відомий журналіст, який слідкує за моїми постами у фейсбуці. Якось він зателефонував, щоб запитати, чи може надати мій контакт Оксані Свинарчук. Минув, мабуть, із місяць, як вона мені зателефонувала. Сказала, що також слідкує через фейсбук за моєю діяльністю і може довіряти. Таким чином я отримала для наших хлопців-­захисників 2 тисячі турнікетів.

Нещодавно волонтерка повернулася зі сходу України, возили чергову допомогу наших бійцям: ліки, одяг, взуття, речі особистої гігієни, наколінники, тактичні окуляри. Цього разу були ще й два квадрокоптери та тепловізори.

– Кошти для їх придбання збираю на особисті банківські картки. Звітуюся на своїй сторінці у фейсбуці за кожну витрачену копійку. Розумію, що зараз ситуація з фінансами у людей дуже складна. Та коли вони бачать, куди витрачені їхні внески, то довіряють і продовжують фінансово підтримувати. Один квадрокоптер купили за кошти, які переказав земляк Микола Липко. Ще на один та два тепловізори складалися всі благодійники потроху.

Як зазвичай, волонтери щоразу везуть на передову і різні обереги від дітей Переяславщини.

– Цього разу я повезла малюнки, а ще був лист від другокласника першої міської школи Святослава. Наші захисники були розчулені цим посланням і написали йому відповідь. Я вже знайшла цього хлопчика і найближчими днями передам йому цю звістку з передової.

Источник: pereiaslav.city