Volkswagen Group розробляє таємничий електрокар

Volkswagen Group розробляє таємничий електрокар

VW Group займається розробкою флагманського електромобіля для марок Audi, Bentley і Porsche в рамках проекту, відомого під кодовою назвою Landjet.

Як повідомляє видання Automotive News Europe, концерн Volkswagen Group розробляє таємничий електрокар під кодовою назвою Landjet. Пізніше він перетвориться в серійні моделі відразу декількох марок: Audi, Bentley і Porsche.

Поки невідомо, до якого ринкового сегменту будуть ставитися ці продукти, але інсайдери стверджують, що у них буде три ряди крісел в салоні і сім сидінь.

Незважаючи на таке компонування, головним конкурентом Landjet у внутрішніх документах концерну називають ліфтбек Tesla Model S, а не кросовер Model X.

Випускати електромобілі таємничого проекту будуть на заводі Volkswagen в німецькому місті Ганновер, де виробляють фургон Transporter і пікап Amarok.

Топ-менеджер Volkswagen Group на умовах анонімності розповів виданню, що запустити Landjet в серійне виробництво в Ганновері буде набагато швидше і дешевше, ніж на заводі Audi.

Першим на конвеєр встане версія електрокара від Audi в 2024 році, наступною стане марка Bentley — в 2026 році. Обидві моделі отримають батарею з запасом ходу 650 кілометрів.

Источник: bizua.org