Vodafone повідомив про відставку багаторічного керівника компанії

Vodafone повідомив про відставку багаторічного керівника компанії

Головний виконавчий директор (CEO) британського оператора зв'язку Vodafone Group Plc Вітторіо Колао, який займав цю посаду протягом останнього десятиліття, йде у відставку.

Про це йдеться в повідомленні Vodafone у вівторок, 15 травня.

Колао покине свій пост з 1 жовтня 2018 року, його місце в якості в.о. займе нинішній головний фінансовий директор Нік Рід. Заступник Ріда Маргеріта Делла Валле займе пост головного фіндиректора з 27 липня.

Також Vodafone повідомила, що доподатковий прибуток компанії за підсумками фінансового року, що завершився 31 березня, виріс до €3,9 млрд з €2,8 млрд в попередньому фінроці. Річний чистий прибуток склав €2,4 млрд в порівнянні з чистим збитком в €6,3 млрд роком раніше.

Скоригований EBITDA - основний показник рентабельності операцій компанії - в минулому році зросла на 12% при очікуваному самої Vodafone підвищенням на 10%. Згідно з прогнозом компанії, в поточному фінроці її скоригована EBITDA збільшиться на 1-5%.

Річна виручка компанії зменшилася на 2,2% - до €46,6 млрд. Експерти, опитані FactSet, в середньому прогнозували виручку Vodafone на рівні €46,1 млрд.

Лише кілька днів тому Vodafone оголосила про покупку європейських активів телекомунікаційної компанії Liberty Global Plc за €18 млрд, що стало для британського оператора зв'язку найбільшим придбанням за останні роки. Крім того, Vodafone знаходиться в процесі об'єднання свого індійського бізнесу з Idea Cellular - ця угода, як очікується, буде закрита в червні поточного року.

Источник: biz.nv.ua