Він таки є: вчені назвали алкоголь, який захищає мозок від хвороб

Виявляється, справді є алкоголь, який може захистити наш мозок від хвороб. Вчені виявили достатньо доказів того, що в недалекому майбутньому можна буде подолати захворювання мозку.

Фахівцям вдалося з’ясувати, що келих цього смачного напою ефективно бореться із оксидативним та нітрозативним стресом. А все тому, що у його складі є флафани – компоненти, які потрапляють у кишечник та переробляються мікрофлорою.

Це сприяє утворенню в організмі пропіонової, фенилоцетової та бензойної кислот, які мають прямий вплив на мозок і навіть здатні захистити від смерті.  Також вчені виявили, що у виноградних кісточках міститься ресвератрол – потужний антиоксидант.

Він позитивно впливає на організм, знижуючи накопичення у мозку ферменту PDE4, пов’язаного з розвитком тривожного розладу та депресії. А ось дієтолог Світлана Фус упевнена в тому, що головне у вині (необов’язково лише червоному) – його натуральність. 

“Користь вина – незалежно від того, біле воно, червоне чи рожеве – у його натуральності. Найбільш корисне для організму вино без консервантів, отримане в результаті природного бродіння, без додавання цукру та спирту”, – каже фахівець. 

Источник: ua-novosti.info