Відкрито провадження за заявою студентки КПІ, якій в інтернеті погрожував співробітник Нацполіції

Відкрито провадження за заявою студентки КПІ, якій в інтернеті погрожував співробітник Нацполіції

Студентка Київського політехнічного інституту Наталія Бурейко повідомила, що їй погроожував у мережі заступник голови департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександр Варченко. За заявою дівчини відкрито кримінальне провадження

Про погрози студентка написала у Facebook.

Дівчина повідомляє, що познайомилася із ним у Tinder. За її словами, чоловік наполягав на збиженні, а згодом почав їй погрожувати. Дівчина була змушена переїхати.

«Я була змушена терміново покинути гуртожиток і ночувати у знайомої. З метою власної безпеки я не буду розкривати своє місце перебування. Хто б мене не переслідував, поліція це чи ні, я дуже прошу залишити мене в спокої», – написала вона.

У Facebook пані Бурейко виклала скріни переписки зі співробітником Нацполіції.

«Я тебя достану в любой точке. Надо будет, и в Херсоне, будешь вы...ся, закончишь как Гандзюк», - йдеться в одному з повідомлень чоловіка.

Сьогодні, 8 листопада, вона подала заяву про домагання та загрозу життю до Прокуратури Києва.

Як повідомила «Детектору медіа» прес-секретарка Прокуратури Києва Надія Максимець, за заявою дівчини відкрито кримінальне провадження.

«По заяві дівчини внесли відомості до ЄРДР – ч. 1 ст 129 КК України. Досудове розслідування проводитиме ГУ СБУ України в м. Києві та Київській області, прокуратура міста Києва здійснюватиме процесуальне керівництво», – сказала вона.

Источник: detector.media