В Україні запустили «Сімейний курс» з інформаційної гігієни

В Україні запустили «Сімейний курс» з інформаційної гігієни
Фахівці з інфогігієни підготували 20 навчальних відео спільно з сімейною психологинею.

В Україні запустили безкоштовний «Сімейний курс» з інформаційної гігієни, розрахований на спільне вивчення батьками і дітьми. Відеокурс створили фахівці просвітницької ініціативи «Як не стати овочем» спільно з сімейною та дитячою психологинею Катериною Кольцберг.

У межах курсу записали 20 відео з базовими знаннями про інфополе і те, як у ньому нами маніпулюють. Психологиня дає поради, як говорити з рідними про інфогігієну та формувати її в колі сім’ї.

«Якщо у вас є запит «Як пояснити чому НЕ варто пересилати повідомлення «Завтра Вайбер буде платним» / проходити тести «Який я святий» / слухати «експерта Х» і тд» — ці відео для вас. — прокоментувала засновниця ініціативи з інфогігієни «Як не стати овочем» Оксана Мороз. — У них ми не будемо диктувати вам правила. Але розкажемо, як влаштований інформаційний світ, пояснимо роботу маніпуляторів та дамо рекомендації, як не потрапити до них на гачок. А правила для споживання інформації ви вже сформулюйте самі. Важливо, щоб ви їх створювали спільно — батьки і діти».

За її словами, перед тим як викласти курс у вільний доступ, його попереднього протестували серед 170 сімей.

Відео «Сімейного курсу» курсу викладають на офіційних акаунтах «Як не стати овочем» в YouTube, Facebook, TikTok, Instagram. Щобудня о 20:00 з’являтиметься нове відео.

Источник: ms.detector.media