В iPhone передбачили появу рекордної пам’яті

В iPhone передбачили появу рекордної пам’яті

У найдорожчому смартфоні Apple з’явиться накопичувач ємністю два терабайти. Про це повідомляє видання MacRumors.

Журналісти медіа зібрали головні чутки про майбутні телефони Apple, випуск яких очікується у вересні. За словами авторів, нові смартфони IT-бренду можуть отримати накопичувач ємністю два терабайти. Якщо чутки підтвердяться, це буде рекордний показник для телефонів Apple. Однак такий обсяг пам’яті матиме лише найдорожчий апарат серії iPhone 14 Pro Max.

В 2021 Apple випустила iPhone 13 Pro Max, який отримав рекордний на той момент накопичувач ємністю один терабайт. Девайс оцінили у 1599 доларів. Також фахівці передбачили відсутність лотка для сім-карти, який замінить вбудований інтерфейс eSIM.

Очікується, що нові смартфони матимуть покращену селфі-камеру з діафрагмою ƒ/1.9 та підтримкою автофокусу. Очікується, що топові пристрої отримають ширококутну камеру роздільною здатністю 48 мегапікселів.

Насамкінець журналісти послалися на звіт інсайдера Мін-Чі Ко, згідно з яким апарати серії iPhone 14 матимуть покращену систему охолодження з випарною камерою. Така система допоможе контролювати температуру гаджетів під час виконання інтенсивних завдань.

Источник: portaltele.com.ua