Українці збирають гроші на Kickstarter для документального VR-фільму про події на Майдані

Українці збирають гроші на Kickstarter для документального VR-фільму про події на Майдані

Студія New Cave Media збирає гроші на завершення документального проекту про події Євромайдану. У ньому йдеться, зокрема, про розстріли на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року.

Українська студія New Cave Media створює документальний VR-проект (проект віртуальної реальності, - ред.) Aftermath VR: Euromaidan про події під час Євромайдану. Команда планує зібрати 10 тис. доларів Kickstarter.

Фільм розповідає про події 20 лютого 2014 року. Автори проекту відновили у віртуальній реальності місця тих подій – Майдан Незалежності та вулицю Інститутську .

«Глядачі пройдуть тим самим шляхом, яким йшли учасники протесту. Вони побачать історію завдяки архівним кадрам, відеороликам з очевидцями в форматі 360 і відсканованим артефактам. Глядачі фізично пройдуть вулицею і почують історії, пов’язані із конкретними місцями», – йдеться в описі проекту.

                                              Трейлер проекту

Команда збирає кошти для того, аби завершити проект. За їхніми словами, нині виконано дві третини роботи, але авторам ще потрібно доробити 3D-моделі вулиць, відсканувати більше артефактів і остаточно затвердити сценарій.

В New Cave Media планують завершити роботу в жовтні-листопаді 2018 року і представити фінальну версію під час виставки, котру присвятять подіям на Майдані, в «Мистецькому арсеналі». У грудні команда оприлюднить проект в Steam і Viveport, де він буде у безкоштовному доступі.

Источник: zaxid.net