Удар по Дніпру: місцева блогерка до «прильоту» записала сторіс про переповнені військовими лікарні

Ракетний удар росіян по поліклініці в Дніпрі, що стався 26 травня, могла спровокувати скандальна блогерка Анна Алхім. Вона перед атакою записала сторіс, де зазначила, що «лікарні Дніпра переповнені військовими» і вказала, які саме.

Інформацію вона написала на своїй сторінці в Instagram.

Блогерка повідомила, що деякі лікарні міста переповнені пораненими військовими та закликала місцевих допомогти їм харчуванням або речами. Зазначимо, що у Анни понад 600 тисяч підписників в соцмережі, і більшість з них - росіяни.

«Лікарні 6,9 Дніпра переповнені військовими. В кожному госпіталі є місце, де люди можуть залишити допомогу, продукти. Хлопці не місцеві, тому невідомо, чи до всіх приїздять рідні», - написала блогерка.

Сама Алхім вже відреагувала на скандал, який розгорівся в мережі. Винною себе не визнає і жорстко відповідає всім коментаторам.

Тим часом внаслідок ракетного удару по медзакладу у Дніпрі поранені вже 25 людей.

«Станом на 14:00 внаслідок ракетного удару по медзакладу у Дніпрі поранені 25 людей. Госпіталізовані - 19, з них двоє дітей. Четверо поранених лікуються амбулаторно. Також відомо про двох загиблих та трьох зниклих безвісти», - повідомив перший заступник голови ОВА Орлов, передає Суспільне.

Источник: ua.news