Uber в суді виборов собі дозвіл на роботу в Лондоні

Uber в суді виборов собі дозвіл на роботу в Лондоні

Uber виграв судову тяжбу за продовження роботи в Лондоні. Як повідомляє CNBC, суддя скасував заборону на використання програми для виклику пасажирів транспортним регулятором міста.

Як відомо, торік місцевий транспортний регулятор Transport for London (TfL) позбавив Uber ліцензії вдруге – вперше він відмовився її продовжити у 2017 році, пославшись на «схему відмов», яка піддавала пасажирів ризику.

Наглядовий орган повідомив, що таке рішення було прийнято після того, як регулятор виявив, що незастраховані водії компанії здійснили понад 14 000 перевезень .

Виносячи своє рішення в Вестмінстерському магістратському суді в понеділок, суддя Тан Ікрам сказав, що у нього «досить впевненості», що Uber «більше не представляє небезпеки для громадської безпеки».

«Не дивлячись на їх невдачі, тепер я вважаю Uber таким, що відповідає вимогам для володіння ліцензією лондонського оператора PHV (приватний прокат автомобілів)», – сказав Ікрам у своєму висновку.

Після судового рішення акції Uber на премаркеті виросли на 6%.

Лондон – найбільший ринок Uber в Європі. З моменту запуску у 2012 році компанія зібрала близько 3,5 млн користувачів та 45 000 водіїв у столиці Великобританії.

Источник: mind.ua