У США посадили за ґрати найбільшого в світі розповсюджувача дитячого порно

У США посадили за ґрати найбільшого в світі розповсюджувача дитячого порно

36-річний Ерік Еоін Маркес визнав себе винним у змові з метою продажу зображень жорстокого поводження з дітьми та інших матеріалів з використанням анонімної служби веб-хостингу в період з 2008 по 2013 рік. Суд США засудив ірландця до 27 років позбавлення волі.

Суддя окружного суду Теодор Чуанг назвав злочин воістину нікчемним — чоловік отримав максимальний термін за цією статтею.

ФБР називали його найбільшим розповсюджувачем дитячої порнографії в усьому світі. Він володів найбільшим веб-хостингом, який підтримував понад 200 сайтів із забороненим контентом. На фотографіях було також зафіксовано насильство і рабство.

Доступ до такого контенту здійснюється тільки через дарквеб — перейти на сайти можна за допомогою спеціальних браузерів. За даними ФБР, на сервісах знаходилися мільйони фотографій із забороненим контентом, на яких Ерік заробив мільйони доларів за 5 років.

За даними прокуратури, на хостингу розміщено понад 8 мільйонів зображень дитячого порно. Майже 2 млн з цих зображень пов’язані з жертвами, про які правоохоронні органи не знають.

Ерік народився в Дубліні та працював психологом. Він мав подвійне громадянство в Ірландії та США, і був спійманий у 2013 році в Дубліні. У 2019 влада Ірландії екстрадувала Еріка до США для винесення вироку.

Источник: life.fakty.com.ua