У справі блогера Муравицького про держзраду змінились адвокат і прокурор

У справі блогера Муравицького про держзраду змінились адвокат і прокурор

Замість прокурора Вадима Левченка тепер буде Сергій Кобернюк, а адвоката Андрія Гожого замінила Світлана Новицька.

Про це заявила на засіданні Корольовського районного суду Житомира головуюча суддя Ніна Янчук, повідомляє «Укрінформ».

Адвокат Андрій Гожий подав клопотання про те, що з 3 грудня змінено договір про правову юридичну допомогу між ним та Василем Муравицьким. Відтепер захисник представлятиме інтереси підсудного за кордоном та в міжнародних інституціях.

Гожого замінила Світлана Новицька. За її словами, раніше вона захищала у судах Дмитра Васильця, Євгена Тімоніна та Павла Волкова за подібними справами.

Оскільки нова захисниця подала клопотання про необхідність ознайомлення із матеріалами справи, судовий розгляд відкладено на 10 січня.

Повідомляється, що також на засідання не з’явився один із трьох захисників Василя Муравицького - Андрій Доманський, який повідомив суд, що перебуває у відрядженні в Брюсселі.

Нагадаємо, блогер Муравицький обвинувачується у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 («Державна зрада»), ч. 2 ст. 110 («Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України»), ч. 2 ст. 161 («Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності») та ч. 1 ст. 258-3 («Участь в діяльності терористичної організації») Кримінального кодексу України.

Источник: detector.media