У Росії губернатор заявив матерям ліквідованих окупантів, що їхні сини "належали державі"

Губернатор Іркутської області в Росії Ігор Кобзєв на зустрічі матерями ліквідованих на війні в Україні солдатів видав, що їхні сини "належали державі". Такі слова йому нібито сказала мати, коли відправляла на військову службу.

На цинічну заяву звернули увагу у російських ЗМІ. Сам Кобзєв похвалився відео із зустрічі у своєму Telegram-каналі.

"Ми всі зобов'язані нашим мамам. На ваших плечах тримається сімейна згода. Якщо у жінки все спокійно на душі, то завжди це передається рідним, близьким та дітям. Споконвіку жінки виховували у дусі патріотизму, у дусі захисту своєї батьківщини, території, де вони проживали. Мета кожного з вас і для мене особисто, коли я вступав до військового училища, – моя мама сказала чудову фразу: "Ти сьогодні належиш вже не мені, ти належиш державі", – сказав російський чиновник.

Губернатор, який має звання генерал-полковника внутрішньої служби, додав, що вояки, які загинули через божевільні ідеї керівництва РФ, "зробили це на користь країни, на користь нашої батьківщини, на користь усіх нас".

Зазначається, що офіційно підтверджено загибель на фронті 101 мешканця Іркутської області. Скільки ще таких синів можуть залишатися покинутими в Україні, невідомо.

Источник: news.obozrevatel.com