У російських аеропортах не випускають за кордон військовозобов'язаних чоловіків

У російських аеропортах не випускають за кордон військовозобов'язаних чоловіків

російські прикордонники у аеропортах отримали списки громадян, які підлягають мобілізації. В одному з московських аеропортів минулої доби не випустили за кордон 20 осіб.

Про це повідомляє The Bell.

Джерела видання в авіагалузі розповіли, що прикордонники одержали списки росіян, які підлягають мобілізації. Йдеться не про всіх військовозобов'язаних, а лише про чоловіків, на яких уже виписали повістки чи мобілізаційні розпорядження.

Інформація про заборони на виїзд надходить до загальної інформаційної системи прикордонного контролю «МИР». Вона оновлюється частіше, ніж раз на дві години. Списки надходять порціями і з різних регіонів.

Співрозмовники видання розповідають, що в одному з московських аеропортів минулої доби не випустили за кордон 20 осіб. В іншому аеропорту уточнили, що заборони почали надходити в ніч із п'ятниці на суботу, у неділю їх побільшало.

При цьому зазначається, що заборони на виїзд поширюються і на членів екіпажів. Були випадки, коли не випускали пілотів та бортпровідників.

Сьогодні вранці у російських Telegram-каналах почали розповсюджувати фото заборони на виїзд військовозобов'язаних з аеропорту Домодєдово.

Источник: ua.news