У Renault вважають ранній перехід на електромобілі шкідливим для екології

У Renault вважають ранній перехід на електромобілі шкідливим для екології

Глава Renault переконаний, що швидка електрифікація не принесе користі.

Керівник Renault Group Лука де Мео вважає, що ранній перехід на електромобілі буде шкідливим для екології. Виступаючи на саміті Financial Times «Майбутнє автомобіля», топ-менеджер застеріг про підводні камені прискореної електрифікації — на думку де Мео, електрокари мають проблеми «з соціальної, фінансової та екологічної точок зору», тому відмовлятися від інвестицій у двигуни на викопному паливі неправильно.

Лука де Мео почав пояснювати свою позицію з того, що наголосив на прихильності Renault електромобілям. Однак законодавчу заборону Євросоюзу на нові автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння вже у 2035 році глава Renault Group вважає передчасною, оскільки «продаж автомобілів з ДВС ще не досяг свого піку».

Топ-менеджер французького концерну вважає, що інші гібриди шкодять екології менше, ніж електромобілі, особливо якщо враховувати в розрахунках не тільки експлуатацію, а й виробництво «батарейних» машин за повним циклом, а також їх неминучу утилізацію. Поки що ефективність гібридів вища, ніж в електрокарів, відмовлятися від інвестицій у двигуни внутрішнього згоряння нерозумно, — дав зрозуміти Лука де Мео.

На тій же конференції думку боса Renault по суті підтримав його колега з концерну Volkswagen. Герберт Дисс пояснював, чому не можна прискорити перехід на електромобілі, причому німецький топ-менеджер знайшов зовсім інші аргументи.

Источник: nnews.com.ua