У Нідерландах заарештували земельну ділянку колишнього зятя Путіна – ЗМІ

Прокуратура Нідерландів заарештувала земельну ділянку в передмісті Амстердама, яка належить колишньому чоловікові старшої доньки президента Росії Володимира Путіна Марії Воронцової Йорріту Фаассену. Про це 25 травня написали Тhe Guardian, нідерландське видання Follow the money і російський "Проект".

За даними розслідувачів, арешт на землю наклали ще 12 травня. Водночас юристи, опитані журналістами, зазначають, що за доступними документами не зрозуміло, які саме обвинувачення призвели до такого рішення суду.

Знайомий Фаасена розповів журналістам, що колишній чоловік Воронцової нещодавно прилітав до Нідерландів, але за короткий строк виїхав у РФ, нібито через інтерес до нього з боку правоохоронних органів.

Співрозмовник видань у спецслужбах Нідерландів повідомив, що бізнесмена нещодавно допитували в аеропорту Амстердама щодо ймовірного ухилення від санкцій, але цієї інформації також не підтвердили документально.

За даними "Проекта", Фаассен і Воронцова відсвяткували весілля 2008 року. У них є син Роман – це єдиний онук Путіна, який з'являвся на людях. Фотографії 10-річного хлопчика торік опублікувало видання "Настоящее время".

Пара розлучилася не пізніше ніж 2016 року, але розлучення їм не знадобилося, оскільки вони формально не реєстрували свого шлюбу. Можливо, саме це дало колишньому зятю Путіна можливість уникнути санкцій, пише видання.

Источник: gordonua.com