У Microsoft 365 стався масштабний збій

Служби Microsoft 365, зокрема Teams, припинили працювати по всьому світу. Компанія виявила потенційну проблему з мережею і вирішила питання.

Кілька служб Microsoft 365 припинили працювати для тисяч користувачів у всьому світі, що спонукало технічного гіганта розслідувати інцидент, який вплинув на кілька його продуктів. Про це пише Engadget.

У повідомленні про збій 25 січня компанія доповіла, що користувачі не змогли отримати доступ до її служб, зокрема Microsoft Teams, Exchange Online, Outlook, SharePoint Online, OneDrive for Business, Microsoft Graph, PowerBi та Центру адміністрування Microsoft 365. Технологічний гігант визнав, що збій може не обмежуватися цими продуктами: більш ніж тисяча користувачів також повідомила про проблеми з доступом до Xbox Live на Down Detector.

В оновленні свого оголошення Microsoft заявила, що «ізолювала проблему від проблеми конфігурації мережі». О 4:26 ранку за східним часом корпорація Microsoft повідомила у Twitter, що вона «скасувала зміну мережі», яка, на її думку, спричинила збій.

Источник: speka.media