У кожного своє життя: Анна Богдан розповіла про стосунки з "Холостяком" Заливако

Анна Богдан оголосила про розрив стосунків із Михайлом Заливако у червні минулого року, а шанувальники досі вірять, що пара з "Холостяка-11" знову буде разом. Через два місяці після розставання фани знайшли "підтвердження" їхнього роману, але тоді ані переможниця, ані герой шоу ці чутки не коментували. Тепер дівчина вирішила розповісти, в яких стосунках перебуває з екс-обранцем.

Відповідаючи на запитання підписників в Instagram Stories, Аня зізналася, що вони з Михайлом не є парою. "Скоро буде рік, як ми розійшлися. У кожного давно своє життя", - сказала переможниця 11 сезону. При цьому Богдан не приховує, що їй приємно чути, що вони із Заливако – найкраща пара проекту.

На даний момент серце Анни вільне. "Ви зараз у стосунках?", - поцікавилася одна із підписниць дівчини. "Ні, зараз немає стосунків", - відповіла Богдан.

Анна Богдан повідомила про розрив із Михайлом Заливако 12 червня 2022 року. В подробиці вона вдаватися не стала, лише сказала, що її рішення було остаточним.

Після новини про завершення роману переможниця "Холостяка-11" показала спільні фото із вже колишнім коханим і зізналася, що в душі відчуває біль і смуток. Під щасливими знімками Аня написала, що їй складно повірити в те, що їхня красива історія кохання закінчилася і в ній немає хепі-енду.

Що спричинило їхнє розставання, ні Анна, ні Михайло так публічно й не розповіли, а лише попросили шанувальників шоу дати "можливість прожити у своїй тиші".

Источник: apostrophe.ua