Twitter-акаунт російського робота Федора видалили. Він почав ображати місцевих космонавтів і звинувачувати їх у пияцтві

Twitter-акаунт російського робота Федора видалили. Він почав ображати місцевих космонавтів і звинувачувати їх у пияцтві

Акаунт російського робота Федора у соціальній мережі Twitter видалили після того, як він почав ображати космонавтів.

У своїх останніх твітах робот почав залишати коментарі до відео 2014 із російськими космонавтами Максимом Сураєвим, Олександром Самокутяєвим та Оленою Сєровою. На відео у обох чоловіків опухлі обличчя — це може бути пов’язане із впливом невагомості. Однак робот звинуватив їх у пияцтві.

«Роботи на відміну від Сураєва і Самокутяєва не схильні до слабкостей, не порушують сухий закон на орбітальній станції, не говорять на замовлення нісенітницю, повністю і без зауважень виконують польотне завдання і не прагнуть покинути Загін космонавтів заради місця в Державній Думі [Сураєв та Сєрова — депутати Держдуми РФ]», — писав він.

Зрештою акаунт було видалено.

Акаунт робота Федора з’явився у 2019 році за ініціативи «Роскосмосу». Тоді його готували до польоту в космос. Корпорація спочатку анонсувала цю сторінку як офіційну, на ній повідомлялося про підготовку до польоту, згодом — просто космічні новини. Через деякий час на акаунті почали з’являтися публікації про перевагу штучного інтелекту над людським та жарти на соціально-політичні теми.

Очільник «Роскосмосу» Дмитро Рогозін заявив, що не знає, хто керує акаунтом і звідки в ньому з’являються пости, тому попросив більше не вважати його повідомлення офіційними.

Источник: babel.ua