Творець "Гострих картузів" напише сценарій до нових "Зоряних війн"

Творець популярного серіалу "Гострі картузи" Стівен Найт збирається написати сценарій для нового фільму "Зоряні війни". Оригінальні сценаристи Деймон Лінделоф (серіал "Загублені") і Джастін Брітт-Гібсон покинули проєкт, а Найт прийшов на заміну.

Деталі

Найт напише сценарій до стрічки, яка поки що не має назви. Це буде один із перших фільмів Lucasfilm у всесвіті Star Wars після "Зоряних воєн: Скайвокер. Сходження" 2019 року. Режисером нової стрічки буде Шармін Обаїд-Чіной (Міз Марвел).

Очікується, що більше інформації про проєкт буде оголошено на святкуванні Star Wars Celebration у Лондоні 7-10 квітня.

Разом із "Гострими картузами" Найт відомий тим, що написав сценарій і режисерував фільми 2013 року "Локк" з Томом Харді в головній ролі та "Колібрі" з Джейсоном Стейтемом. Він також зняв серіал "Табу" для ВВС.

З 2019 року Disney не випускала у кінотеатрах повнометражних стрічок у всесвіті "Зоряних війн", а працювала над такими серіалами, як "Мандалорець", "Андор", "Книга Бобби-Фета" та "Обі-Ван Кенобі" для стримінгу. Вочевидь, компанія подивилася на відродження кінотеатрів після пандемії й вирішила на довго не затримувати франшизу "Зоряні війни" за межами кінозалів. 

Источник: meta.ua