Творці Сталкера 2 звернулися до гравців з душевним посланням

Творці Сталкера 2 звернулися до гравців з душевним посланням

Представники GSC Game World продовжують спілкуватися з ком'юніті на найрізноманітніших платформах. Так, зокрема, PR-менеджер студії Захар Бочаров у подкасті для каналу "Пилим Трем" запевнив усіх фанатів S.T.A.L.K.E.R. 2, що довгоочікуване продовження легендарного вітчизняного шутера наразі проходить стадію бета-тестування, і розробка вже практично завершена.

За словами Захара, автори в першу чергу надихаються атмосферою попередніх ігор серії та орієнтуються на бажання фанатів оригінальної трилогії.

Хочеться, щоб всі гравці були задоволені, як новачки, так і ветерани серії, при цьому не втративши основу серії – атмосферу. За що її люблять і плекають. І цю кристалізовану сутність піднести в новій обгортці, яка всім зайде. Напевно, утопічне завдання. Як завжди, знайдуться незадоволені.

Ну, а ми своєю чергою зробимо продовження з оглядкою на фанатів оригінальної трилогії. Наше основне джерело натхнення – чинні ігри по S.T.A.L.K.E.R., як з точки зору атмосфери, так і з точки зору того, що там відбувається – підсумував представник GSC Game World.

Що стосується дати релізу, то вона у розробників вже є, і все йде за планом, але, враховуючи епідемію коронавірусу і різні форс-мажори, вони ще не готові її озвучити, в тому числі, щоб уникнути перенесення, як з Кіберпанком 2077.

Остання частина серії — "S.T.A.L.K.E.R.: Поклик Прип'яті" — вийшла в жовтні 2009 року, після чого у 2010 році була анонсована друга основна гра серії. Передбачалося, що S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде у 2012 році, проте в грудні 2011 року було оголошено, що розробка зупинена. Команду розробників гри звільнили, а колишні співробітники GSC Game World заснували студію Vostok і зайнялися створенням постапокаліптичного онлайн-шутера Survarium. Проте в травні 2018 року генеральний директор компанії GSC Game World Сергій Григорович повідомив, що компанія знову розробляє гру.

Перший трейлер гри, нагадаємо, був представлений на минулому Xbox Games Showcase. Гравців чекає повноцінний відкритий світ, а нова версія системи A-Life буде працювати таким чином, що Зона почне жити своїм життям — навіть без участі самого гравця. Сюжет при цьому буде гілкуватися, а кінцівок очікується кілька.

Раніше розробники поділилися новим відео з гри, в якому показали шляхопровід "Прип'ять-1" у двох станах — до і після катастрофи на АЕС.

S. T. A. L. K. E. R. 2 вийде спочатку на Xbox Series X і РС, а потім вже на PS5. На старті її отримають передплатники Xbox Game Pass. Дата виходу поки залишається невідомою.

Источник: glavred.info