Tesla хоче розпродати всі запаси Model S та Model X до кінця цього місяця

Tesla хоче розпродати всі запаси Model S та Model X до кінця цього місяця

Tesla повідомила співробітникам, що ліквідує запаси Model S та Model X до кінця місяця, оскільки, здається хоче провести значне оновлення виробничих ліній.

Порталу Electrek стало відомо з джерел, знайомих з цим питанням, що Tesla проінструктувала співробітників продати всі запаси Model X та Model S в магазинах на всіх ринках.

Tesla прагне, щоб до кінця місяця на складі не було абсолютно ніяких запасів цих авто.

Це буде зробити досить не складно, оскільки Tesla вже майже місяць не випускає нові автомобілі Model S та Model X через зупинку виробничих ліній для своїх флагманських електричних седанів та позашляховиків.

Цей крок незвичайний на початку нового кварталу, і він посилює чутки про глобальне оновлення дизайну.

Оновлення Дизайну Tesla Model S

Протягом останніх декількох місяців в ЗМІ активно поширювалися чутки про можливе оновлення дизайну Model S та Model X, які останнім часом почастішали, особливо після того, як Tesla оголосила, що модель S Plaid зажадає кількох важливих змін.

У грудні також повідомлялося про те, що Tesla значно збільшила терміни поставки та ціну Model S й Model X, що відправляються в Європу в березні.

Крім того, Tesla продовжила зупинку виробництва Model S/X до початку січня, що змусило деяких повірити, що автовиробник оновлює виробничу лінію для виробництва нової версії електричного седана.

Як повідомлялося раніше, Tesla має “секретний проєкт Palladium”, який містить в собі роботу над новими виробничими лініями для Model S та Model X торік.

Ще у 2018 році ходили чутки про те, що Tesla працює над значним оновленням дизайну інтер’єру для Model S й Model X, яке в той час планувалося на літо 2019 року.

Це оновлення було відкладено, оскільки Tesla зосередила всі свої ресурси на створенні виробничих ліній для Model 3, але тепер багато хто думає, що теперішня зупинка, це підготовка Tesla до оновлення дизайну Model S і, можливо, Model X одночасно.

У той час заплановане оновлення охоплювало новий горизонтальний центральний дисплей, меншу комбінацію приладів і акцент на більш дорогі матеріали всередині автомобілів.

Отож, скоро побачимо що придумала компанія для своїх флагманів, адже ці дві ходові моделі вже випускаються досить довго і за цей час дуже багато змінилось як в компанії, так і світі технологій. Може обладнають авто приймачами Starlink))

Источник: sundries.com.ua