Tesla Cybertruck почнуть виготовляти вже цього року, але є нюанс

Прототип Tesla Cybertruck було представлено кілька років тому, а виробництво серійної версії неодноразово відкладалося. Ось і останні новини стосуються уточнення термінів: перші машини можуть бути випущені вже влітку цього року, але масове виробництво стартує лише 2024 року.

Так, Carscoops пише, що під час щоквартального звіту про прибутки та збитки Tesla за IV квартал Ілон Маск заявив, що Tesla сподівається розпочати випуск Cybertruck цього літа, але зазначив, що перш ніж наростити обсяги, інтенсивність виробництва буде невисокою.

Маск додав, що масове виробництво розпочнеться у 2024 році, але не назвав точних термінів. Незалежно від того, коли це станеться, Tesla, мабуть, має понад 1,5 мільйона попередніх замовлень на Cybertruck.

“Tesla і раніше давала помилкові обіцянки з приводу Cybertruck, але якщо компанії колись потрібно було збільшити терміни випуску очікуваного продукту, то це зараз, – заявила Auto News виконавчий директор Edmunds Джессіка Колдуелл. – Cybertruck здається майже старою новиною, оскільки компанія так довго говорить про нього.

Цікаво, що Tesla ще не оприлюднила зображення серійного Cybertruck, а також оголосила остаточні специфікації та ціни. Проте наприкінці жовтня всередині заводу Tesla з’явилася фотографія, на якій була показана задня частина Cybertruck із новим дизайном задніх ліхтарів: невеликі ліхтарі на зовнішніх краях, центральний ліхтар у центрі панелі та ліхтарі заднього ходу з боків номерного знака.

Источник: uamotors.com.ua