Судитимуть двох українців, які пред'явили на кордоні фальшиві COVID-сертифікати

Судитимуть двох українців, які пред'явили на кордоні фальшиві COVID-сертифікати

Поліцейські повідомили буковинцям про підозру у скоєнні злочину

Маючи намір перетнути державний кордон України та уникнути обсервації і самоізоляції, жителі Чернівецького району виготовили фіктивні міжнародні сертифікати про вакцинацію. Однак, правоохоронці викрили порушників. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.

Дізнавачі поліції провели досудові розслідування та з’ясували обставини правопорушень.

Зокрема, 2 вересня цього року під час перетину державного кордону у міжнародному пункті пропуску «Порубне» жителька села Припруття пред’явила прикордонникам підроблений сертифікат про вакцинацію.

Такі ж протиправні дії вчинив і житель села Чагор 15 вересня. Співробітники відділення поліції № 4 (м. Герца) Чернівецького районного управління поліції задокументували обидва кримінальні правопорушення.

Під час досудових розслідувань дізнавачі поліції з’ясували, що порушники не зверталися до вказаних у довідках медичних закладів та не робили там щеплення від COVID-19. Використовуючи домашню комп’ютерну техніку, зловмисники виготовили фальшиві міжнародні свідоцтва про вакцинацію на своє ім’я, до яких внесли неправдиві відомості.

Поліцейські повідомили буковинцям про підозру у скоєнні кримінальних проступків, передбачених частинами 1 та 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Також співробітники поліції склали відповідні обвинувальні акти й скерували їх до суду.

Обвинуваченим загрожує до 2 років обмеження волі.

Источник: pogliad.ua