Суд оштрафував водія за їзду з купленим в інтернеті посвідченням

Суд оштрафував водія за їзду з купленим в інтернеті посвідченням

Рогатинський районний суд Івано-Франківської області виніс вирок чоловіку, який, не маючи права на керування авто, їздив із купленим в інтернеті підробленим посвідченням водія. Суд оштрафував чоловіка за підробку документів на 5,1 тис. грн, окрім яких той має сплатити 3,4 тис. грн за залучення експерта.

Як зазначено у матеріалах справи, сам чоловік є мешканцем Вінницької області і перебував у Рогатині проїздом. Підроблені права у нього виявили випадково – після того, як чоловік запаркувався у центрі міста з порушенням.

«16 серпня 2021 року приблизно о 09:00 підсудний, керуючи автомобілем Fiat та зупинившись на пл. Роксолани у Рогатині із порушенням правил дорожнього руху, був виявлений поліцейськими та пред'явив їм завідомо підроблене посвідчення водія від 03.08.2021», – йдеться у вироку Роганського суду.

Слідчі з'ясували, що у липні цього року чоловік знайшов в інтернеті оголошення про продаж посвідчення водія, після чого надіслав продавцеві свою фотографію та персональні дані. За виготовлення підробленого посвідчення чоловік заплатив 5,5 тис. грн.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю і пояснив, що посвідчення йому було потрібне для водіння батьківського автомобіля.

Розглянувши матеріали справи, суд вирішив оштрафувати чоловіка на 5,5 тис. грн. Крім цього він сплатить 3,4 тис. грн за залучення експерта.

Источник: zaxid.net