Стримінговий сервіс Showtime припинить роботу наприкінці квітня

Стримінговий сервіс Showtime припинить роботу наприкінці квітня

Стримінговий сервіс Showtime припинить свою діяльність 30 квітня 2024 року, оскільки Paramount Global інтегрує свій контент у пакет Paramount+ With Showtime.

Майже через дев'ять років із часу запуску стримінговий сервіс Showtime припиняє роботу наприкінці квітня, пише УНН з посиланням на Variety.

Деталі

Згідно з повідомленнями, надісланими передплатникам, окремий сервіс Showtime буде закритий 30 квітня. Кінець потокових програм Showtime настав менш ніж через рік після того, як материнська компанія Paramount Global інтегрувала програми Showtime в план вищого рівня Paramount+.

У червні 2023 року компанія запустила пакет потокової передачі без реклами Paramount+ With Showtime, а також підвищила ціни (з 9,99 до 11,99 доларів на місяць). Спочатку Paramount Global заявляла, що планує припинити роботу окремого потокового додатка Showtime приблизно наприкінці 2023 року.

"Тепер, коли передплатники можуть отримати доступ до своїх улюблених програм Showtime на Paramount+, підписавшись на план Paramount+ із Showtime, потоковий сервіс Showtime закриється 30 квітня 2024 року, - ідеться в повідомленні на сайті допомоги клієнтам Showtime. - Поточні передплатники потокового мовлення Showtime продовжуватимуть мати доступ до потокового сервісу Showtime доти, доки він не буде закритий 30 квітня 2024 року".

Доповнення

Стримінговий сервіс Showtime дебютував у липні 2015 року. Стратегія об'єднання Showtime з Paramount+ аналогічна до підходу Warner Bros. Discovery з HBO щодо Max: після запуску того, що раніше називалося HBO Max, компанія закрила свої окремі сервіси HBO Now та HBO Go, а потім у 2023 році перейменувала флагманський сервіс на Max з додаванням програм з боку Discovery WBD.

Источник: unn.ua